JARDINIERE, präglad koppar.

JARDINIERE, präglad koppar.
4128920. JARDINIERE, präglad koppar.

Höjd ca 20 cm.
Diameter ca 33 cm.

Fläckar, ärg.
Repor, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.
Diameter ca 33 cm.

Fläckar, ärg.
Repor, mindre bucklor.

Antal besök: 195