ARMBANDSUR, Daniel Perret, Incabloc, Schweiz.

4128859. ARMBANDSUR, Daniel Perret, Incabloc, Schweiz.

17 Rubis
145 54
Diameter urtavla 32 mm.

Bruksslitage, repor glas, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 Rubis
145 54
Diameter urtavla 32 mm.

Antal besök: 427