FIGURINER, 3 st, keramik, Dorothy Clough, Gabriel Keramik, 1900-tal.

412852. FIGURINER, 3 st, keramik, Dorothy Clough, Gabriel Keramik, 1900-tal.

Brun och svart glasyr. Stämplade. Höjd ca 22 - 29 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 660