GÖSTA FALCK. Figurkomposition, olja på duk, signerad.

412820. GÖSTA FALCK. Figurkomposition, olja på duk, signerad.

Mått 35 x 75 cm.

Färgbortfall, krakeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 35 x 75 cm.

Färgbortfall, krakeleringar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 840