HARLEY BENTON, elgitarr.

HARLEY BENTON, elgitarr.
4127766. HARLEY BENTON, elgitarr.

Softcase medföljer.

Proveniens: Musikern och samlaren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Gör en kostnadsfri värdering!

Softcase medföljer.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Antal besök: 383