ANDRE LANSKOY. Färglitografi.

ANDRE LANSKOY. Färglitografi.
4127669. ANDRE LANSKOY. Färglitografi.

Abstrakt komposition. Signerad och numrerad XXXXIII/L. 68x44 cm. Totalmått 94,5x66 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 162