DEERING, banjo, "Deluxe", USA.

4127621. DEERING, banjo, "Deluxe", USA.

Valnöt.
Hardcase, rem samt kvitto medföljer.

Proveniens: Musikern och samlaren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Antal besök: 592