HARLEY BENTON, "MSL110 Lap steel", slidegitarr.

4127614. HARLEY BENTON, "MSL110 Lap steel", slidegitarr.

Softcase medföljer.

Proveniens: Musikern och samlaren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Gör en kostnadsfri värdering!

Softcase medföljer.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Antal besök: 455