WILHELM VON GEGERFELT. Olja på pappanå, signerad.

41275. WILHELM VON GEGERFELT. Olja på pappanå, signerad.

Motiv av borgruin. 45x30 cm.

Smärre färgsläpp.

Wilhelm von Gegerfelt (1844–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av borgruin. 45x30 cm.

Smärre färgsläpp.

Antal besök: 1 254