BORDSUR, empire, 1800-tal.

BORDSUR, empire, 1800-tal.
4127491. BORDSUR, empire, 1800-tal.

Foder och sockel i marmor och alabaster, bronsbeslag - maskaroner och lejontassar, krönt av kejsarbyst
Nyckel och pendel medföljer
Höjd 49 cm
Bredd 23 cm
Djup 15,5 cm.

Skador, lagningar. Sockeln senare.

Tema

Art & Antiques VIII

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel och pendel medföljer
Höjd 49 cm
Bredd 23 cm
Djup 15,5 cm.

Tema

Art & Antiques VIII

Antal besök: 640