ROLAND, "EC-10 EL" Cajon.

ROLAND, "EC-10 EL" Cajon.
4127434. ROLAND, "EC-10 EL" Cajon.

Softcase medföljer.,
Höjd 50 cm.

Proveniens: Musikern och samlaren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Smärre bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Gör en kostnadsfri värdering!

Softcase medföljer.,
Höjd 50 cm.

Smärre bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Antal besök: 449