STRATOCASTER, squier, elgitarr, Indonesien.

4127377. STRATOCASTER, squier, elgitarr, Indonesien.

Hardcase, strängar, justeringsverktyg samt stämmare medföljer.

Proveniens: Musikern och samlaren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Antal besök: 653