DEERING, banjo, "Sierra", USA.

4127339. DEERING, banjo, "Sierra", USA.

Valnöt.
Märkt U366
Hardcase samt extrasträngar medföljer.

Proveniens: Musikern och samlaren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt.
Märkt U366

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Antal besök: 490