ALLAN EGNELL. Olja på duk, Häst vid strandkanten, signerad.

412713. ALLAN EGNELL. Olja på duk, Häst vid strandkanten, signerad.

32 x 26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 26 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 652