SPEGELLAMPETT, 18/1900-tal.

SPEGELLAMPETT, 18/1900-tal.
4126857. SPEGELLAMPETT, 18/1900-tal.

Bronserat pastellage och trä.
Med hållare för två ljusarmar undertill.
Ca 68x37cm.

Slitage, sprickor. Saknar ljusarmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bronserat pastellage och trä.
Ca 68x37cm.

Antal besök: 140