OVE OLSON. Modell, olja på pannå, signerad Olson och daterad -74.

412681. OVE OLSON. Modell, olja på pannå, signerad Olson och daterad -74.

35x28 cm.

Ove Olson (1903–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

35x28 cm.

Ove Olson (1903–1975)

Antal besök: 1 447