Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
RESERVOARPENNA, sterlingsilver, Sheaffer, USA, 1900-talets andra hälft.
412662. RESERVOARPENNA, sterlingsilver, Sheaffer, USA, 1900-talets andra hälft.
Längd ca 13 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 13 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
637