BIRGER JONASSON. Olja på duk, 2 st, signerade och daterade 65 samt 68.

412595. BIRGER JONASSON. Olja på duk, 2 st, signerade och daterade 65 samt 68.

44 x 51 respektive 34 x 30,5 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Antal besök: 2 368