BYRÅ, 3-lådig, mahogny, 1900-talets senare hälft.

412593. BYRÅ, 3-lådig, mahogny, 1900-talets senare hälft.

Längd 45, bredd 38, höjd 74 cm.

Skador samt oxideringar på metallbeslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 572