FÅTÖLJ med FOTPALL, G-Möbel, Nässjö, 1900-talets senare del.

412585. FÅTÖLJ med FOTPALL, G-Möbel, Nässjö, 1900-talets senare del.

Förhöjningsben medföljer i kartong. Vikbar rygg.
Total höjd 112 cm.

Klädsel med flckar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 112 cm.

Antal besök: 1 084