SKÅP, mahogny, senempire.

SKÅP, mahogny, senempire.
412556. SKÅP, mahogny, senempire.

Längd 132, bredd 53, höjd 198 cm.

Fanerskador, sprickor samt dekorelement saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 964