Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
TESAMOVAR OCH 2 KAROTTER, vitmetall, 1900-tal.
412555. TESAMOVAR OCH 2 KAROTTER, vitmetall, 1900-tal.
Höjd ca. 10-34 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 10-34 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
487