MATSERVIS, 17 delar, "Tim", Rörstrand.

4125139. MATSERVIS, 17 delar, "Tim", Rörstrand.

5 djupa diam ca 20 cm.
6 flata diam ca 24 cm.
6 tallrikar diam ca 18,5 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 djupa diam ca 20 cm.
6 flata diam ca 24 cm.
6 tallrikar diam ca 18,5 cm.

Slitage, nagg.

Adress

Malmgatan 5
602 23 Norrköping
Sverige

Placering
H: 5
Antal besök: 401