PAOLO VALLE. "Giardino (particolare)". Olja på duk, signerad Valle.

412495. PAOLO VALLE. "Giardino (particolare)". Olja på duk, signerad Valle.

Surrealistiskt motiv av blad och trädgårdsarkitektur. Signerad Valle. A tergo betitlad och signerad Valle samt daterad 27/3/81.
50x40, ramad 74x64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x40, ramad 74x64 cm.

Antal besök: 997