JOHANNES VENNEKAMP. Färgetsning.

4124706. JOHANNES VENNEKAMP. Färgetsning.

Duke Ellington. Signerad och daterad -83. 14x10 cm. Totalmått 41x31 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
09
Antal besök: 114