KRYDDBOX, JAPAN, 1800-TAL.

KRYDDBOX, JAPAN, 1800-TAL.
4124377. KRYDDBOX, JAPAN, 1800-TAL.

Den gångjärnsförsedda toppen som omsluter sex originalförpackningar för kryddor, var och en individuellt namngiven, 23,5 cm bred, 16 cm djup.

Förväntat slitage och märken till toppen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 191