VAS och SKÅL, stengods. Gustavsberg, Wilhelm Kåge, signerad.

412416. VAS och SKÅL, stengods. Gustavsberg, Wilhelm Kåge, signerad.

Skål diameter ca 17,5 cm, höjd 4,5 cm.
Vas diameter ca 16 cm, höjd ca 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 720