PETER HAHNE (FÖDD 1955). Komposition, etsning, oramat blad.

4123956. PETER HAHNE (FÖDD 1955). Komposition, etsning, oramat blad.

Signerad samt numrerad 30/50, ca 44x44 cm, bladmått ca 65x61 cm.

Mindre kantveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre kantveck.

Antal besök: 245