LJUSSTAKAR, ett par samt BORDSPINGLA, 1900-tal.

412389. LJUSSTAKAR, ett par samt BORDSPINGLA, 1900-tal.

Ljusstakar märkta JHL Import. Höjd ca. 8-16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 754