KURT GLAUBER (1886-1963). Pferdepfly.

4123245. KURT GLAUBER (1886-1963). Pferdepfly.

Kurt Glauber (1886-1963), hästplog, olja på kartong, signerad, ca. 35 x 39 cm, med ram ca. 45 x 50 cm.

Minimala tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 175