FLAMSKVÄVNAD, signerad JB, 1900-tal.

4123207. FLAMSKVÄVNAD, signerad JB, 1900-tal.

Brun botten med fågel och blommor. Ull i linvarp.
ca 54x57 cm.

Mindre skador. Slitage i stadkanter, under- och ovankant. Varp delvis omonterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 54x57 cm.

Antal besök: 254