FICKUR, 2 st, bland annat L. Ö. Nord Östersund, 1800/1900-tal.

412283. FICKUR, 2 st, bland annat L. Ö. Nord Östersund, 1800/1900-tal.

1 st Omega, silver, samt fickur med silverfärgad urtavla med monogram på baksida.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 060