Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Gårdslandskap, olja på duk, signerad C E Trulsson.
41224. OKÄND KONSTNÄR. Gårdslandskap, olja på duk, signerad C E Trulsson.
52 x 72 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
52 x 72 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 541