TORKPRESS/BOKBINDARPRESS, gjutjärn, 1800-talets andra hälft.

4122002. TORKPRESS/BOKBINDARPRESS, gjutjärn, 1800-talets andra hälft.

Höjd ca 32 cm, mått 32x38 cm.

Bruksslitage, märken.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 4

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm, mått 32x38 cm.

Bruksslitage, märken.

Tema

Antal besök: 1 029