LISA SKOGSBERG. Sittande figur, terrakotta, signerad L Skogsberg.

412187. LISA SKOGSBERG. Sittande figur, terrakotta, signerad L Skogsberg.

Höjd ca 11 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 952