EN SVARTLACKERAD PAPPERSMACHE (PAPIER-MÂCHÉ) BRICKA.

4121722. EN SVARTLACKERAD PAPPERSMACHE (PAPIER-MÂCHÉ) BRICKA.

Av skulpterad form med pärlemorinlägg och förgylld målad dekoration. 64 cm x 51,5 cm.

Allmänt ålders- och hanteringsrelaterat slitage, vissa synliga förluster (främst till ytterkanten), se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 69