VAS, svart flussglas, 1880-tal.

412169. VAS, svart flussglas, 1880-tal.

Handmålad dekor i form av blomster, veckad mynning.
Höjd 31,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 228