KAJ FOGELBERG. Skulptur, stengods, plommon, signerad och numrerad 285/500, egen verkstad.

412168. KAJ FOGELBERG. Skulptur, stengods, plommon, signerad och numrerad 285/500, egen verkstad.

Blåspräcklig glasyr, längd 16 cm, höjd 11 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 2 585