BESTICK, 33 delar, pärlemor och nysilver.

412163. BESTICK, 33 delar, pärlemor och nysilver.

Bestick stämplade "Argyle J S*S EP NS, England.
12 skedar, längd 15,7 cm.
11 gafflar, längd 17,5 cm.
10 knivar, längd 20,5 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 skedar, längd 15,7 cm.
11 gafflar, längd 17,5 cm.
10 knivar, längd 20,5 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Antal besök: 3 470