SVEN ERIK SKAWONIUS. Vaser, 3 st, porslin, "Amalfi", Karlskrona Porslinsfabrik, 1900-talets mitt.

412158. SVEN ERIK SKAWONIUS. Vaser, 3 st, porslin, "Amalfi", Karlskrona Porslinsfabrik, 1900-talets mitt.

Vit, blank glasyr samt dekor i relief. Höjd ca 18 - 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 818