KARMSTOLAR, ett par samt SATSBORD, nyrokoko, 1900-tal.

412153. KARMSTOLAR, ett par samt SATSBORD, nyrokoko, 1900-tal.

Karmstolarnas bredd 60, djup 57, höjd 85 cm
Satsbordets största längd 51,5, bredd 37, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 557