ARMBANDSUR, dam, "Création", 18k guld. Total vikt 7 gram.

412054. ARMBANDSUR, dam, "Création", 18k guld. Total vikt 7 gram.

Stämplad "16281". Urtavla med stav- och sifferindex i guld, fasettslipat glas. Armband i svart flätning med detaljer i gulmetall.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 550