BÖCKER, 4 st, 1700/1800-tal.

BÖCKER, 4 st, 1700/1800-tal.
4120410. BÖCKER, 4 st, 1700/1800-tal.

Väderalmanacka, Burman, 1768.
Handbok för fruntimmer, nionde delen, 1813.
Grammatica Latina, Johan Streling, 1773.
ABC-bok, 1870.

Bruksslitage.
Väderalmanacka utan titelblad och klippt sista sida.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 5

Gör en kostnadsfri värdering!

Väderalmanacka, Burman, 1768.
ABC-bok, 1870.

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 248