YRJÖ EDELMAN. Färglitografi.

411945. YRJÖ EDELMAN. Färglitografi.

Komposition med omslagspapper. Signerad och numrerad
EA XXVIII/XXXVI. 59X42 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

EA XXVIII/XXXVI. 59X42 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 950