OKÄND KONSTNÄR 17/1800-TAL. DAMPORTRÄTT med stränginstrument. Olja på duk.

41189. OKÄND KONSTNÄR 17/1800-TAL. DAMPORTRÄTT med stränginstrument. Olja på duk.

95x65 cm.

Dubblerad, restaurerad, defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

95x65 cm.

Antal besök: 1 179