SKÅP, allmogemålat, tidigt 1800-tal.

411867. SKÅP, allmogemålat, tidigt 1800-tal.

Längd 95, bredd 43, höjd 195 cm.

Lås ur funktion, färgslitage, träskador samt bakre ben löst.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 163