VAS, samt skål, "Maja", Eva Englund, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

411757. VAS, samt skål, "Maja", Eva Englund, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Vas höjd 22 cm
Skål diameter 13, höjd 11 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas höjd 22 cm
Skål diameter 13, höjd 11 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 105