FIOL, märkt CA Wunderlich, Tyskland. 1900-talets första hälft.

41171. FIOL, märkt CA Wunderlich, Tyskland. 1900-talets första hälft.

Fodral.

2 olika strängar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fodral.

2 olika strängar, slitage.

Antal besök: 1 185