SKÅL och MUGG, stengods, Carl Harry Stålhane.

411661. SKÅL och MUGG, stengods, Carl Harry Stålhane.

1 st, mugg, höjd 13 cm, diameter 9,5
1 st, skål, höjd 7 cm, diameter 16 cm.

bruksslitage, liten nagg i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 037