NILS ERIK JOHANSSON. Stilleben med vitsippor, litografi, signerad samt numrerad 103/210.

411636. NILS ERIK JOHANSSON. Stilleben med vitsippor, litografi, signerad samt numrerad 103/210.

Bildyta ca 29 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 29 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 830